Komenského 7, příspěvková organizace

202.6.2023 - MŠ Mozartova

Vážená paní Kleinmannová,

chtěla bych Vám a paní učitelkám (Janičce a Jitušce) také poděkovat za vždy pozitivní, láskyplný a přátelský přístup k dětem, za vstřícnost a trpělivost, a za krásně strávený čas ve školce. Bylo to úžasné období, děkujeme za lidský až rodinný přístup. Přejeme Vám všem hodně zdraví, pracovních i osobních úspěchů a mnoho radosti v životě. 

 

Mockrát děkujeme za všechno! Hozmanová 

2023 - MŠ Komenského

Vážená pani riaditeľka,

 

radi by sme sa Vám poďakovali za možnosť našej dcérky navštevovať Vašu "Barevnú školku", konkrétne Modrú triedu. 

Týmto ďakovným listom adresujeme veľké VĎAKA pani učiteľke Stejskalovej a pani učiteľke Zährlovej, za profesionálny pedagogický prístup k deťom, taktiež za empatiu a ľudskosť nielen voči deťom, ale aj nám, rodičom.

Od začiatku dochádzky do škôlky naša dcérka našla v pani učiteľkách kamarátky, autoritu a zároveň pohladenie "ako od mamičky". 🙂 Oceňujeme veľkú plodnú snahu pani učiteliek vo vzdelávaní detí, slovami nevieme vyjadriť, ako sa tešíme z každej novej pesničky, básničky, kresby, či malého umeleckého diela, ktorými obohacujú naše deti. Často nám robia radosť i slzy dojatia krásne vystúpenia Zborečku Korálek či mini divadelné predstavenia detičiek. 

A čo je čerešničkou na torte? Že nás pani učiteľky každý deň vítajú, aj sa s nami lúčia s večným úsmevom na perách. 

Pri vystúpeniach aj v bežné dni srší pani učiteľka Martinka aj Věruška slnečnou náladou, energiou a posledné mesiace ich zohraté pedagogické duo veľmi príjemne dopĺňa pani asistentka Renátka. 

Veľmi sa tešíme, že Vašu škôlku budú môcť navštevovať aj naše ďalšie ratolesti. 

Prajeme Vám mnoho ďalších šťastných detí a nadštandardne spokojných rodičov.  

Vaňugovi

18.11.2022 - MŠ Krymská

Dobrý den,

Uplynulý pátek jsem se s rodinou zúčastnil oslav svatého Martina a následně lampionového průvodu ve Vaší školce v ulici Krymská. Moc se nám program líbil a chci ocenit i kvalitní organizaci celé této akce i těch předešlých.
Dlouhodobě se nám líbí přístup Vašich učitelek k dětem i k nám rodičům. Jejich práce si velice vážíme a věřím, ze i vy pozitivní zpětnou vazbu oceníte.

S pozdravem
Martin Szabo 

1.2.2022 - MŠ Komenského

 

Vážená paní ředitelko,

v dnešní hektické době, kdy převládají špatné informace a stížnosti, bych Vám ráda poslala tento děkovný email.

Jak jistě víte, máme ve Vaší školce už třetího syna a i ten bude, co nevidět, končit. Vždy jsme byli velmi spokojeni a ani nevím, zda jsme to někdy vůbec dost nahlas řekli a ocenili.
Poděkovat chceme Vám a to za možnost navštěvovat ve školce waldorfskou třídu, která je výborná a nás ovlivnila v tom, se následně rozhodnout pokračovat ve waldorfském vzdělávání našich dětí. Ale je to, samozřejmě, hodně o konkrétních lidech. Chci velmi poděkovat Elišce a Dáše za to, jak se dětem věnují a co pro ně dělají a celkově za jejich péči a vlídnost. Kéž by měly všechny děti možnost být u nás ve třídě. Měli by krásná předškolní léta plná neustálých podnětů k rozvoji, rozmanitých zážitků a kvalitně stráveného času. Spousta rodičů (včetně nás) toto bere jako samozřejmost, ale není to tak a přístup našich učitelek je výjimečný. Vidím a slyším to kolem sebe stále a v poslední době ještě intenzivněji.
Děkuji ještě paní Elišce za její stálost, paní Dáše za návrat a oběma za klidný a vyrovnaný přístup v poslední „covidové době“, kterou můj malý syn díky nim snad ani nezaregistroval. Velmi to oceňujeme. Moje starší děti vzpomínají na školku moc hezky a to si odnesly do života zásluhou vás všech.

Přejeme Vám spoustu spokojených rodičů.

Lukešovi

Své dotazy, připomínky, náměty ..... (i chválu) zasílejte na adresu:

1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace

adresa: Komenského 7
             360 07 Karlovy Vary

e-mail:  info@materinkykv.cz

telefon: +420 606 677 291

 

nebo přímo na adresu vaší MŠ - kontakty zde

 

Poděkování od paní primátorky

stáhnout PDF

SBIZHUBC22020012208211

 


21. června 2018 - MŠ Na Kopečku

Vážená paní ředitelko, vážené paní učitelky. 

Ráda bych Vám poděkovala za Váš skvělý přístup a skvělé roky strávené ve školce. Poděkovaní patří zejména paní učitelce Mirečce a Petrušce :), které byly skvělé. Moc si ceníme jejich přístup k dětem. Myslím, že se dětem věnovaly na maximum a také organizovaly moc hezké besídky. Pro Sáru jsme nemohli vybrat lepší školku. Vše fungovalo výborně. Také bych chtěla moc poděkovat paní hlavní  kuchařce Vybíralové. Sára měla jistá omezení ve stravě, proto jsem několikrát docházela za paní Vybíralovou a byla s ní úžasná domluva a spolupráce. Moc oceňuji, že byla s námi ochotná spolupracovat. 

Děkujeme 🙂 

Nikola Krásná a Sárinka Krásná 

 

28. června 2017 - MŠ Sluníčko

Dobrý den,
jelikož jsem neměla již šanci poděkovat za Vaši práci, výchovu a starost o Tomáška Boora a děti z Včeliček, protože jsme s Tomáškem odjeli na dovolenou, ráda bych Vám poděkovala alespoň touto cestou. Přístup Vaši školky k dětem se mi velice zamlouval po celou dobu co Tomášek školku navštěvoval. Velké poděkování taky paní učitelce Ivě a paní učitelce Zuzce za skvělou práci. Moc děkuji za veškerou spolupráci a přeji Vám jen a jen hodné děti...

Díky za přečtení těchto pár slov.

Naďa Boorová 
maminka od Tomáška Boora
 
 

26. června 2017 - MŠ Studánka

Dobrý den, paní vedoucí. Rádi bychom poděkovali paní učitelce Věrce Bartošové, panu učiteli Pavlu Václavíkovi, paní asistentce Haně Kindlové a taky srdečný pozdrav Martině Pyszkové (MŠ KRYMSKÁ 10, třida Medvídci). Lepší tým si ani neumíme představit. Zažili jsme překrásné 3 roky ve třidě Medvídků se spoustou skvělých zážitků a rodinnou atmosférou. Děkujeme za Váš čas, Vaši energii a chut’ dát dětem o hodně víc, než se čeká... Bylo nám potěšením strávit s Vámi společný čas.

Za vše děkujeme.

Přejeme úspěšný nový školní  rok a krásné léto.

S pozdravem. Julie a Jurij. rodiče Samsona a Jaromíra Povst’anoj.

 

15. března 2017

Dobrý den, 

ráda bych touto cestou chtěla  poděkovat za úžasný přístup paní učitelky Lenky, Alenky a chůvy Martinky k nejmenším dětičkám ve školce. Díky nim se naše Eliška do školky těší, tráví tam ráda čas, kdy my rodiče se jí nemůžeme věnovat. Chtěla bych poděkovat za úžasnou komunikaci s námi rodiči, kdy paní učitelky i chůva sdělí, jak se dítě během dne mělo, zda byly nějaké chmurnější chvilky, které se snaží citlivým přístupem dítěti co nejvíce usnadnit. Ke každému z dítek se snaží přistupovat individuálně, dle jeho schopností a musím moc poděkovat konkrétně u naší Elišky za práci se současnou zhoršenou mluvou dcerky, za sdělení o každém zlepšení i zhoršení.

Na závěr bych chtěla říct, že jsem moc ráda za toto úžasné personální složení ve třídě nejmenších - Broučků. Moc si jejich každodenní nelehké práce vážíme.

Za vše děkují
maminka Blanka s Eliškou (MŠ Sluníčko)

 

16. prosince 2016

Dobrý den, paní vedoucí,
ráda by jsem vám všem popřála krásné vánoční svátky a vše nejlepší do Nového roku.
Posílám odkaz na film ze včerejší besídky v Beruškách (MŠ Na Kopečku), děti předvedly nádherné představení a paní učitelkám Milušce a Petrušce ještě jednou veliké poděkování za krásný zážitek. Adrianka po besídce bohužel odpadla s horečkou, tak jsme se příliš nezdrželi, ale i tak jsme si to užili.
Mějte se všichni krásně.
S pozdravem

Eva Sacher

 

15. prosince 2016

Rádi bychom poděkovali paní učitelce Romance Kleinmannové a Mirečce Meineltové (MŠ Na Kopečku) za pozvání na vánoční besídku třídy Kuřátek, za krásný program, co s dětmi připravily, skvěle jsme si to užili, děti byly veselé a pyšné, že se můžou "blýsknout" 🙂
A ještě větší dík posíláme za listopadovou akci společného hraní rodičů a dětí ve třídě, velmi si vážíme toho, že nám takové aktivity nad rámec běžného provozu nabízíte, byl to skvělý nápad. Děti nám mohly ukázat své oblíbené hračky a stavebnice a mohly nám dát nahlédnout do "svého světa od 8:00 do 15:00". A starší syn, dnes uz prvňáček, se mohl na chvilku "vrátit v čase", pohrát si a být se svými paní učitelkami.
Děkujeme za váš čas, vaši energii a chuť dát dětem víc, než se čeká, celý váš kolektiv svou prací opravdu žije a jsme přesvědčeni, že z vašeho vlídného prostředí plného citu budou děti čerpat celý svůj život.
Lepší školku si ani neumíme představit.
Díky Vám všem!
Eva, Dan, Péťa a Mára Leitnerovi

 

1. června 2016

Zdravíčko, paní Kleinmannová,
Alex dnes nedorazil na dětský den (5.nemoc), byl z toho moc smutný. Jsme rádi, že jsme dali alespoň pasování, vystoupení i celá akce byly super.
Alex o tom mluví dodneška, "Bóňa Bombóna" ho chytla, furt říká, jak s ní tancoval, super nápad, čas hrozně rychle utekl, i mým rodičům se to líbilo, že málem taťka zapomněl běžet do práce 🙂
Děláte super akce, a jste i super školka, doufám, že se na Vás občas na zahradu budeme moci zajít podívat, Alexe mrzelo, že máte novou zahradu a on už tam nebude....
Pěkný den, Martin Fischer  (MŠ Na Kopečku)

 

28. dubna 2016

Dobrý den všem v mateřské školce (MŠ Na Kopečku, Mozartova ul.), chtěla bych touto cestou opětovně poděkovat za krásné dopoledne, které jsme dnes mohli s dětmi strávit při otevření zahrady, byla to krásná akce, skvěle připravená, z pozice diváka naprosto okouzlující. Dovolila jsem si tradičně vyrobit památku v podobě filmu, doufám, že vám udělá radost. Je tak báječné, co vše děláte pro naše děti, děkujeme!
Mějte krásný den...
S pozdravem Eva Sacher
P.S. občerstvení bylo skvělé, veliká pochvala do kuchyně. 🙂

 

3. února 2016

Dobrý den, 28.1. jsme ve Vaší školce  (MŠ Na Kopečku, Mozartova ul.) hráli pohádku, a tímto emailem, bych rád sklonil poklonu Vašim dětem a tím i Vašemu personálu. Nedokáži odborně posoudit čím je to způsobeno, ale ve srovnání s jinými školkami, jsou Vaše děti bystřejší, ukázněnější a vnímavější. Bylo nám potěšením strávit s Vámi společný čas. Děkujeme.
Za Loutkové divadlo Až naprší a uschne, Honza Kindl.

 

21. prosince 2015

Dobrý den, paní Volková, chtěla bych touto cestou vyzdvihnout práci a činnost 1. MŠ Krymská 10, pod vedením Mgr. Dany Malé. Před více než rokem jsme za ne úplně příjemných okolností opustili MŠ v Sedleci, kde nás bohužel kolektiv paní Petlíkové nepřesvědčil. Paní Mgr. Malá mi byla velmi nápomocna při řešení této situace a perfektně mi poradila s celým postupem. O to větší je naše nadšení, že jinde to může fungovat skvěle. Od prvního dne náš syn chodil do školky rád. Paní učitelky Hana Erteltová a Monika Píchová (třída Berušek) jsou vynikající, velmi lidské, spravedlivé, vždy usměvavé. Čeho si cením nejvíc, že dokážou i ve velkém počtu dětí zajistit rodinnou atmosféru, kde si děti váží jeden druhého a chovají se k sobě moc hezky.Myslím, že je to ta nejlepší deviza do života. Patří jim za to náš velký obdiv a díky. V celé školce vládne přátelská atmosféra, mají krásné prostředí a pěkně čisto a uklizeno. Připravují pro naše děti i pro nás krásné akce - naposledy to byla akce Sv.Martin a vánoční besídka. Prostě ideální prostředí pro rozvoj našich dětí. Děkuji tedy tímto také Vám, jako zřizovateli, že nám umožňujete užít si této vysoké kvality ve státní školce. Prosím o předání našich díků též paní ředitelce Tiché, aby věděla, jak skvělé lidi pod sebou má. S přátelským pozdravem, Mgr. Andrea Vajnar a ing. Marcel Vajnar
Adresáti:  h.volkova@mmkv.cz

 

prosinec 2015 

Dobrý den, pani vedoucí a paní učitelky Petruško a Miluško,
dnes jsme měli možnost si jako rodiče užít krásné odpoledne na vánoční besídce ve třídě Medvídků a já by jsem ráda poděkovala za krásný a dojemný zážitek, bylo to opravdu kouzelné! Ani nevíte, jak moc jsem šťastná, že Adrianka navštěvuje právě vaši školku a má tak báječné paní učitelky! Když vidím, s jakou radostí do školky chodí a zážitky, které mi každé odpoledne líčí, vím, že lepší školku jsme pro ni vybrat nemohli. Zároveň vím, že to není samozřejmost a tak opravdu děkuji za to, jak báječní všichni jste!
Přeji vám všem kouzelné Vánoce a do Nového roku jen a jen to nejlepší!
S pozdravem

Eva Sacher

1.MŠ K.Vary, OP MŠ Na Kopečku, Mozartova 4

 

4. ledna 2015

Dobrý den všechny paní kuchařky, paní učitelky a paní ředitelko,
Rádi bychom Vám poděkovali za velmi vstřícnou a dobrou spolupráci při zajišťování stravování naší dcery Věrušky. Jsme rádi, že jsme se dokázali dohodnout, Věruška chodí do školky ráda a je zde spokojená.
Přejeme Vám radostný a úspěšný nový rok,
Ludmila a Luděk Skořepovi