Komenského 7, příspěvková organizace

Adresa

MŠ Studánka, Krymská 10, 360 01 Karlovy Vary - Tuhnice

Nejste místní? 

Pro případ, že nejste místní, nebo jste se k nám nedávno přistěhovali, zde pro Vás máme krátký návod, jak se k nám dostat.

Popis cesty autobusem


Autobusem MHD č. 6 směr  Doubí, MHD č. 3 směr Stará Role zastávka Depo ČD. Po vystoupení z autobusu se kousek vraťte, projděte skrz parkoviště u PENNY marketu a ulicí nad marketem se dejte doleva. Po cca 50 m po levé straně uvidíte modro-oranžovou budovu MŠ v Krymské 12, pokračujte rovně dál. Hned vedle stojí budova žluto-oranžová, a to je již naše MŠ Studánka v Krymské 10.

Nebo autobusem MHD č. 2 směr Interspar zastávka Moskevská. Otočte se zády k autobusu a projděte mezi paneláky, jděte stále pokud možno kolmo k trase autobusu a po cca 60 m uvidíte vedle sebe dvě budovy MŠ (modro-oranžovou a žluto-oranžovou). Naše MŠ Studánka je ta budova více vpravo, žluto-oranžová.

Jízdní řád MHD č. 2
Jízdní řád MHD č. 3

Jízdní řád MHD č. 6

Popis cesty autem

Autem po Západní ulici (kolem dolního nádraží), minete Finanční úřad, oranžovo-žlutou budovu MŠ v Krymské 10 a modro-oranžovou budovu MŠ v Krymské 12. Zaparkovat můžete u PENNY marketu.

Odtud pěšky cca 80m zpět, vchod do MŠ není ze Západní ulice ale z Krymské, proto musíte jít ulicí nad PENNY marketem doleva.

Odkaz na mapy.cz