Komenského 7, příspěvková organizace

Adresa:

MŠ Sluníčko, Východní 6, 360 09 Karlovy Vary - Drahovice

Nejste místní? 

Pro případ, že nejste místní, nebo jste se k nám nedávno přistěhovali, zde pro Vás máme krátký návod, jak se k nám dostat.

 
 
 
 

Popis cesty autobusem

Autobusem MHD č. 6 směr Stará Kysibelská, zastávka Východní. Po vystoupení z autobusu se vraťte cca 15 m zpět proti směru jízdy autobusu až k odbočce z hlavní silnice do sídliště. Odbočte zde do leva a držte se silnice, která zatáčí doprava, a již jdete podél plotu zahrady MŠ.  1. brankou se dostanete do 1. - 4. třídy MŠ, 2. branka vede do ředitelny a školní kuchyně. Vzdálenost od zastávky MHD k rance MŠ cca 50 m.

Můžete využít i autobus MHD č. 3 směr Stará Kysibelská nebo MHD č. 15 směr Lidická zastávka Gagarinova. Po vystoupení z autobusu přejděte na druhou stranu ulice, projděte skrz nákupní komplex, po schůdchách dolů a jste na stezce pro chodce - Gagarinova ulice. Po cca 70 m lze projít průchodem mezi paneláky. Přejdete silnici a dáte se opět stezkou pro pěší mírně vpravo dolů.  Po dalších cca 100 m stojíte před brankou do MŠ.

Jízdní řád MHD č. 3
Jízdní řád MHD č. 6
Jízdní řád MHD č. 15

Popis cesty autem

Autem jeďte po Vítězné ulici podél řeky Ohře, za supermarketem Lidl odbočte vpravo, minete kino Panasonic po pravé straně, jedete stále rovně, do mírného kopečka.

Na křižovatce tvaru "Y" jedete horní silnicí (sjetete z hlavní silnice - odbočíte vpravo), po pravé straně budete mít hřiště ZŠ J.A.Komenského, přejedete "ležícího policajta" a pokračujete dále po hlavní, která se stáčí vlevo. Čeká vás ddlouhhá rovinka, těsně před zastávkou MHD odbočíte vpravo (MŠ máte přímo před sebou).

Zaparkovat můžete buď hned po odbočení z hlavní silnice vpravo na parkovišti vlevo nebo na silnici před MŠ.

Odkaz na mapy.cz