Komenského 7, příspěvková organizace

Adresa:

MŠ Cestička, náměstí Emy Destinnové 1, 360 09 Karlovy Vary - Drahovice

Nejste místní? 

Pro případ, že nejste místní, nebo jste se k nám nedávno přistěhovali, zde pro Vás máme krátký návod, jak se k nám dostat.

Popis cesty

Autobusem MHD č. 5 směr  Bohatice, MHD č. 6 směr Stará Kysibelská, nebo MHD č. 17 směr Dalovice - vždy zastávka Drahomíra. Po vystoupení z autobusu se dejte cestou vzhůru, po chodníku kolem prodejny Barvy-laky Kolibri. Po cca 70 m budete stát před MŠ Cestička, budovu budete mít po levé straně.
Nebo autobusem MHD č. 3 směr Stará Kysibelská nebo MHD č. 15 směr Lidická zastávka Národní. Po vystoupení z autobusu přejděte na druhou stranu ulice a vraťte se cca 60 m zpět proti směru jízdy autobusu. Dojdete k vyústění cesty, která je pouze pro pěší, po 10 m se napojuje na konec slepé ulice Mozartova. Po levé ruce budete mít MŠ Na kopečku, naše školka je je prakticky až dole pod kopcem. Takže jděte stále dolů z kopce, po pravé ruce minete rybníček, na křižovatce vám stále po pravé ruce zůstane ZŠ pro žáky se speciálními potřebami a vy jdete stále dolů. Z další křižovatky již vidíte přímo před sebou MŠ Cestička. Celkem cca 200m od zastávky MHD.

Jízdní řád MHD č. 3
Jízdní řád MHD č. 5
Jízdní řád MHD č. 6
Jízdní řád MHD č. 15
Jízdní řád MHD č. 17

Popis cesty autem

Autem jeďte po Vítězné ulici podél řeky Ohře, za supermarketem Lidl odbočte vpravo a za kinem Panasonic, které minete záhy po pravé straně, odbočte opět vpravo, držte se hlavní silnice a po cca 70m od poslední křižovatky budete mít po levé ruce MŠ Cestička. Parkovat se dá přímo před školkou.

Mapa