Komenského 7, příspěvková organizace

Adresa:

MŠ Cestička, náměstí Emy Destinnové 1, 360 09 Karlovy Vary - Drahovice

Nejste místní? 

Pro případ, že nejste místní, nebo jste se k nám nedávno přistěhovali, zde pro Vás máme krátký návod, jak se k nám dostat.

 
 
 
 

Popis cesty

Autobusem MHD č. 5 směr  Bohatice, MHD č. 6 směr Stará Kysibelská, nebo MHD č. 17 směr Dalovice, MHD č. 19 - vždy zastávka Drahomíra. Po vystoupení z autobusu se dejte cestou vzhůru, po chodníku kolem prodejny Barvy-laky Kolibri. Po cca 70 m budete stát před MŠ Cestička, budovu budete mít po levé straně.

Nebo autobusem MHD č. 3 směr Stará Kysibelská nebo MHD č. 15 směr Lidická zastávka Národní. Po vystoupení z autobusu přejděte na druhou stranu ulice a vraťte se cca 60 m zpět proti směru jízdy autobusu. Dojdete k vyústění cesty, která je pouze pro pěší, po 10 m se napojuje na konec slepé ulice Mozartova.

Po levé ruce budete mít MŠ Na kopečku, naše školka je prakticky až dole pod kopcem. Takže jděte stále dolů z kopce, po pravé ruce minete rybníček, na křižovatce vám stále po pravé ruce zůstane ZŠ pro žáky se speciálními potřebami a vy jdete stále dolů. Z další křižovatky již vidíte přímo před sebou MŠ Cestička. Celkem cca 200m od zastávky MHD.

Jízdní řád MHD č. 3
Jízdní řád MHD č. 5
Jízdní řád MHD č. 6
Jízdní řád MHD č. 15
Jízdní řád MHD č. 17
Jízdní řád MHD č. 19

Popis cesty autem

Autem jeďte po Vítězné ulici podél řeky Ohře, za supermarketem Lidl odbočte vpravo a za kinem Panasonic, které minete záhy po pravé straně, odbočte opět vpravo, držte se hlavní silnice a po cca 70m od poslední křižovatky budete mít po levé ruce MŠ Cestička. Parkovat se dá přímo před školkou.

Odkaz na mapy.cz