Komenského 7, příspěvková organizace

Adresa:

MŠ Na kopečku, Mozartova 4, 360 09 Karlovy Vary - Drahovice

Nejste místní? 

Pro případ, že nejste místní, nebo jste se k nám nedávno přistěhovali, zde pro Vás máme krátký návod, jak se k nám dostat.

 
 
 
 

Popis cesty autobusem

Do naši žluto zelené mateřské školy se dostanete autobusem MHD č. 3 směr Stará Kysibelská nebo MHD č. 15 směr Lidická zastávka Národní. Po vystoupení z autobusu přejděte na druhou stranu ulice a vraťte se cca 60 m zpět proti směru jízdy autobusu.

Dojdete k vyústění cesty, která je pouze pro pěší, po 10 m se napojuje na konec slepé ulice Mozartova. Po levé ruce budete mít hned naši MŠ Na kopečku. Celkem cca 60 m od zastávky MHD.

(Vystoupit můžete již na zastávce Slávie. Od zastávky je mateřská škola vzdálená 5 minut chůze vpřed ve směru jízdy autobusu po pravé straně.)

Jízdní řád MHD č. 3
Jízdní řád MHD č. 15

Popis cesty autem

Autem od Tržnice směrem k nemocnici, po ulici. Po serpentýnách projedete 2 křižovatky rovně a na třetí odbočíte do leva a držíte se hlavní silnice. Jste na Lidické ulici, minete Smíchovský pavilón, hotel Marttel a zde již hledejte místo k zaparkování. Zaparkujete na parkovišti, které je souběžné s Lidickou ulicí. Z parkoviště je mateřská škola vzdálená 5 minut chůze.

Odkaz na mapy.cz