Komenského 7, příspěvková organizace

21. června 2018

Vážená paní ředitelko, vážené paní učitelky. 

Ráda bych Vám poděkovala za Váš skvělý přístup a skvělé roky strávené ve školce. Poděkovaní patří zejména paní učitelce Mirečce a Petrušce :), které byly skvělé. Moc si ceníme jejich přístup k dětem. Myslím, že se dětem věnovaly na maximum a také organizovaly moc hezké besídky. Pro Sáru jsme nemohli vybrat lepší školku. Vše fungovalo výborně. Také bych chtěla moc poděkovat paní hlavní  kuchařce Vybíralové. Sára měla jistá omezení ve stravě, proto jsem několikrát docházela za paní Vybíralovou a byla s ní úžasná domluva a spolupráce. Moc oceňuji, že byla s námi ochotná spolupracovat. 

Děkujeme 🙂 

Nikola Krásná a Sárinka Krásná 

***

11. prosince 2017

Dobrý den vám všem do školky,

Posílám slíbenou památku na včerejší vánoční besídku v Žabičkách, bylo to kouzelné a jako by to bylo včera, kdy v Žabičkách byla Adrianka a než se naděju, budu posílat památku z besídky s Beníkem.

Mějte krásný vánoční čas, děkujeme, že vás máme.

Eva Sacher

https://magis.to/av/MXZwVwBEF0YwdyUPYnZLAHA?l=vsm&o=i&c=c

***

16. prosince 2016

Dobrý den, paní vedoucí,

ráda by jsem vám všem popřála krásné vánoční svátky a vše nejlepší do Nového roku.
Posílám odkaz na film ze včerejší besídky v Beruškách (MŠ Na Kopečku), děti předvedly nádherné představení a paní učitelkám Milušce a Petrušce ještě jednou veliké poděkování za krásný zážitek. Adrianka po besídce bohužel odpadla s horečkou, tak jsme se příliš nezdrželi, ale i tak jsme si to užili.

Mějte se všichni krásně.

S pozdravem Eva Sacher

***

15. prosince 2016

Rádi bychom poděkovali paní učitelce Romance Kleinmannové a Mirečce Meineltové za pozvání na vánoční besídku třídy Kuřátek, za krásný program, co s dětmi připravily, skvěle jsme si to užili, děti byly veselé a pyšné, že se můžou “blýsknout” 🙂
A ještě větší dík posíláme za listopadovou akci společného hraní rodičů a dětí ve třídě, velmi si vážíme toho, že nám takové aktivity nad rámec běžného provozu nabízíte, byl to skvělý nápad. Děti nám mohly ukázat své oblíbené hračky a stavebnice a mohly nám dát nahlédnout do “svého světa od 8:00 do 15:00”. A starší syn, dnes uz prvňáček, se mohl na chvilku “vrátit v čase”, pohrát si a být se svými paní učitelkami.

Děkujeme za váš čas, vaši energii a chuť dát dětem víc, než se čeká, celý váš kolektiv svou prací opravdu žije a jsme přesvědčeni, že z vašeho vlídného prostředí plného citu budou děti čerpat celý svůj život.

Lepší školku si ani neumíme představit.
Díky Vám všem!
Eva, Dan, Péťa a Mára Leitnerovi

***

1. června 2016

Zdravíčko, paní Kleinmannová,
Alex dnes nedorazilna dětský den (5.nemoc), byl z toho moc smutný. Jsme rádi, že jsme dali alespoň pasování, vystoupení i celá akce byly super.
Alex o tom mluví dodneška, “Bóňa Bombóna” ho chytla, furt říká, jak s ní tancoval, super nápad, čas hrozně rychle utekl, i mým rodičům se to líbilo, že málem taťka zapomněl běžet do práce 🙂

Děláte super akce, a jste i super školka, doufám, že se na Vás občas na zahradu budeme moci zajít podívat, Alexe mrzelo, že máte novou zahradu a on už tam nebude….
Pěkný den, Martin Fischer

***

28. dubna 2016

Dobrý den všem v mateřské školce, chtěla bych touto cestou opětovně poděkovat za krásné dopoledne, které jsme dnes mohli s dětmi strávit při otevření zahrady, byla to krásná akce, skvěle připravená, z pozice diváka naprosto okouzlující. Dovolila jsem si tradičně vyrobit památku v podobě filmu, doufám, že vám udělá radost. Je tak báječné, co vše děláte pro naše děti, děkujeme!

Mějte krásný den…

S pozdravem Eva Sacher

P.S. občerstvení bylo skvělé, veliká pochvala do kuchyně. 🙂

***

doručeno v prosinci 2015

Dobrý den, pani vedoucí a paní učitelky Petruško a Miluško,

dnes jsme měli možnost si jako rodiče užít krásné odpoledne na vánoční besídce ve třídě Medvídků a já by jsem ráda poděkovala za krásný a dojemný zážitek, bylo to opravdu kouzelné! Ani nevíte, jak moc jsem šťastná, že Adrianka navštěvuje právě vaši školku a má tak báječné paní učitelky! Když vidím, s jakou radostí do školky chodí a zážitky, které mi každé odpoledne líčí, vím, že lepší školku jsme pro ni vybrat nemohli. Zároveň vím, že to není samozřejmost a tak opravdu děkuji za to, jak báječní všichni jste!

Přeji vám všem kouzelné Vánoce a do Nového roku jen a jen to nejlepší!

S pozdravem

Eva Sacher